Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor’da 30 Nisan’da eleme adayı kim oldu? – Son Dakika TV Rehberi Haberleri

0

Survivor All Star 2024'te büyük heyecanlar devam ediyor. TV8 ekranlarının sevilen yarışması 30 Nisan Salı günü seyirci karşısına çıktı. Kuyu, Survivor All Star'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 30 Nisan 2024 Survivor'da eleme adayı kim oldu?

SURVİVOR BAĞIŞIKLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Haftanın dokunulmazlık oyunu mücadelesi 30 Nisan Salı günü Survivor'da gerçekleşti. Yarışmacı sayısı giderek azaldıkça bireysel dokunulmazlığa çok az zaman kalıyor. Final yaklaşırken takımların dokunulmazlık maçını kazanması büyük önem taşıyor. 11-11'lik skorla berabere kalan iki takım bayrak yarışına çıktı.

Kırmızı takımdan Atakan ve Nefise ile Mavi takımdan Ogeday ve Seda galibiyeti belirleyecek sayıyı almak için son tura çıktı. Seda'nın şutuyla dokunulmazlık oyunu 12-11'e getirildi Mavi takım alınmış. Dokunulmazlık ve ödül sahibi Mavi takım olmuş.

HAYATTA KALAN ELEMEDE 4'ÜNCÜ ADAY KİM OLDU?

Kırmızı takım, Survivor'da dördüncü dokunulmazlık maçının kaybedeni oldu.

Kırmızı takım, tahtada eleme adayını belirledi ve SERCAN Son eleme adayı oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Antalya Haber Sunucu