Rise Online Galia ve Mantis Sunucuları Açıldı!

oyuneks
0

Rokogame Studios tarafından geliştirilen dünyanın en büyük MMORPG oyunları arasında yer alan Rise Online, çıkış yaptığı 15 Nisan 2022 tarihinden beri oyuncuları kabul etmeye devam ediyor. Her yıl milyonlarca yeni oyuncuya ev sahipliği yapan oyun, içeriği ve macera temalarıyla rakiplerini geçmeyi başarıyor. Özellikle PvP ve görev sistemi başarılı olan oyun, her sunucusunun dolu olmasıyla sürükleyici bir macera sağlıyor.

Karakterlerin ve eşyaların sınırsız olduğu Rise Online oyununda Lunaskar ve Protean ırkları arasındaki savaş kıyasıya devam ediyor. Oyuncular arasındaki rekabet sürerken Rise Online yetkilileri tarafından yapılan açıklamalarda oyuna yeni iki farklı server geleceği de açıklandı.

Milyonlarca oyuncuya keyifli anlar yaşatmayı başaran Rise Online, Galia ve Mantis sunucularıyla yeni oyunculara da fırsat vermeye hazırlanıyor. Her oyuncunun 1. seviyeden başlayacağı sunucular, ön kayıt işleminin ardından çeşitli avantajlar da sağlıyor. Şimdilerde tüm oyun severler, Mantis GB araştırmalarıyla sunucuların açılacağı tarihi dört gözle bekliyorlar.

Rise Online Galia ve Mantis Sunucularının Kesin Açılma Tarihi Belli Oldu!

Yıllardır MMORPG severlerin en çok tercih ettikleri oyunlardan Rise Online, geçtiğimiz günlerde Mantis ve Galia adı verilen iki farklı sunucu ile oyun dünyasına yeni bir heyecan katacağı konusuyla gündeme gelmişti. Oyun severlerin merakla bekledikleri sunucular için ön kayıt ve kesin açılış tarihleri belli oldu.

Galia ve Mantis sunucuları, resmi olarak 26 Ocak 2024 18.00 tarihinde oyun severlerle buluşacak. Ayrıca sunucuların ön kayıt işlemleri ise 24.01.2024 22.00 tarihinden itibaren başlayacak. Bununla birlikte Galia ve Mantis sunucularına kayıt olan oyuncular, %5 XP, %2 Monster Def ve %2 Monster Attack bonus özelliği olan 3 günlük Reglia, 3 günlük 3 adet Reset Scroll ödülleri kazanacaklar.

Ayrıca yetkililer, Galia ve Mantis sunucularındaki Craft seviyelerinin toplamda 40 olacağını ve sunuculara girişte herhangi bir premium zorunluluğunun olmadığını ifade ettiler. Ayrıca Galia ve Mantis sunucularında 1. ayın dolmasıyla birlikte Krallık işleyişinin aktif olacağı da ifade edildi.

Galia GB araştırmasıyla kolayca bulunabilen Galia ve Mantis sunucuları, herkesin 1. seviyeden başlayacağı bir arena olacağından hem yeni hem de deneyimli oyuncular için zevkli bir deneyim olacak gibi duruyor. Rise Online GB araştırmalarının en önemli konusu olan Galia ve Mantis sunucuları, milyonlarca kişiyi heyecanlandırıyor ve sağladığı avantajlarla maceraya davet ediyor. Siz de yeni sunucular üzerinden karakterinizi oluşturarak Rise Online dünyasına hızlı bir giriş yapabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Antalya Haber Sunucu
marsbahis giriş