Ekşi Sözlük yine kapatıldı! ‘2023’ten sonra ‘1923’ de aynı kaderi paylaştı

0

Kahramanmaraş’ta 6 Şubat’ta meydana gelen ve başta Hatay olmak üzere birçok ili etkileyen iki büyük depremin ardından, “milli güvenlik” ve “kamu düzeninin sağlanması” nedeniyle 25 Şubat’ta erişime kapatılan Ekşi Sözlük yeniden yayına girdi. Gündem.

Ekşi Sözlük kapatma kararına itiraz etti ve giriş yasağı kararı mahkeme tarafından bozuldu. Ancak alınan nihai kararla site, açılamadan tekrar kapatıldı.

‘EKŞİSÖZLÜK’ 2023’TE KAPATILDI

Sözlük yönetimi daha sonra siteyi “eksisozluk2023.com” alan adına taşıdı ancak bu alan adı da 13 Mayıs’ta erişime kapatıldı.

BU KEZ “EKŞİSÖZLÜK1923” İÇİN ERİŞİM ENGELLEME KARARI

Daha sonra sözlük yönetimi tarafından açılan “eksisozluk1923.com” alan adı da bugün aynı kaderi paylaştı.

Ekşi Sözlük’ün yeni alan adına erişim, Ankara 6. Sulh Ceza Mahkemesi’nin 14 Aralık 2023 tarih ve 2023/13768 sayılı kararıyla “milli güvenlik ve kamu düzeninin korunması” gerekçesiyle engellendi.

Keşfetmek
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Krom madeninde çökme!  Acı haber iki kişiden geldiKrom madeninde çökme! Acı haber iki kişiden geldi
Girdikleri evden kredi kartı çalıp alışveriş yaptılar!  3 şüpheli tutuklandıGirdikleri evden kredi kartı çalıp alışveriş yaptılar! 3 şüpheli tutuklandı
İnanılmaz olay!  Aynı evde birlikte yaşadığı kadını pompalı tüfekle vurdu.İnanılmaz olay! Aynı evde birlikte yaşadığı kadını pompalı tüfekle vurdu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Antalya Haber Sunucu
marsbahis giriş