Diablo IV ve Diablo Immortal Yıl Dönümü Kutlamaları – TEKNOLOJİ

0

DIABLO IV'ÜN İLK YIL DÖNÜMÜ

  • 6-12 Haziran tarihleri ​​arasında Mağaza'da gerçekleştirilecek kutlamalar bir hediye ile başlayacak. Tüm hediyeleri talep etmek için 20 Haziran'a kadar zamanınız olacak.
  • Goblinlerin Yürüyüşü, 6-13 Haziran tarihleri ​​arasında Hazine Goblin'in etkinliği artırılacak. Zindanlarda Açgözlülük Tapınağının ortaya çıkma oranı da artacak ve Goblinler iki kişilik gruplar halinde bulunabilecek.
  • Annenin Nimetleri; Deneyim için %25 ve Altın için %50 (çarpımsal) oranında artırılmış bir orana geri dönecek. Anne Nimetinin bu versiyonu 10 gün boyunca devam edecek.

DIABLO IMMORTAL'IN 2. YIL DÖNÜMÜ

  • Goblinlerin Yürüyüşü, Diablo Immortal'a da gelecek. 6 Haziran ile 20 Haziran yerel sunucu saatiyle 03:00 arasında yıldönümü kutlama görevlerine katılabilir ve üretim malzemeleri, altın, efsanevi öğeler ve daha fazlasını kazanabilirsiniz.
  • Altın için lanetli açgözlülük, Zenginliğine göz dikecek kadar aptal olanları yok etmekle tehdit ederek geliyor. Açgözlülüğü gün içerisinde ilk kez yenmek, 1 Efsanevi eşya kazandırır ve normal mücevherleri düşürebilir.
  • Sürü Denemesinin gelişmiş bir versiyonu Yağma mücadelelerinde Hazine Goblinleri artık karşılaşma sırasında rastgele görünecek.
  • 6 Haziran ile 13 Haziran arasında yerel sunucu saatiyle 03:00 Goblin Ganimeti; Horadrim Yaratık Ansiklopedisi, Helliquary Raid, Challenge Rift ve daha fazlasında 36 saat boyunca iki kat ödül verecek.

Yıldönümü kutlamalarınız için hazırladığımız tüm içerikler hakkında daha fazla ayrıntı için blogumuzu ziyaret edin.Diablo IV Oyunla ilgili her şey için resmi web sitemizi ziyaret edebilir ve basın materyallerimizi Gamespress'te bulabilirsiniz. Ölümsüz Diabloİle ilgili her şey için resmi web sitesini ziyaret edebilir ve basın materyallerimizi Gamespress'te bulabilirsiniz. Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Antalya Haber Sunucu
marsbahis giriş