Burhaniye’de Yol İyileştirme Çalışmaları Devam Ediyor – GÜNDEM

0

Burhaniye Belediyesi kent merkezinde yol iyileştirme çalışmalarını sürdürüyor. Çay Caddesi’nde oluk inşaatı çalışmaları sürüyor; Pazar Caddesi ve Aydınlık Caddesi’nde yol söküm çalışmalarına başlandı. Yağmur durumunda su birikintilerinin oluşmaması ve suyun daha hızlı tahliyesinin sağlanması için Çay Caddesi’nde yürütülen çalışmalar büyük önem taşıyor. Öte yandan Pazar Caddesi ve Aydınlık Caddesi söküm çalışmalarında yürütülen çalışmalarla eski ve bakımsız sokakların yenilenmesi amaçlanıyor. Bu çalışmalarla yolların daha kolay ve güvenli hale getirilmesi bekleniyor.
Burhaniye Belediye Başkan Yardımcısı Oktay Erbalaban tarafından gerçekleştirilen mahalle ziyaretlerinde Öğretmenler Mahallesi Menekşe Caddesi üzerinde hasar gören sokaklar vatandaşların isteği üzerine yenileme ve onarım programına alınırken, Burhaniye İlçesi’nde şiddetli yağış sonrası istinat duvarı çöktü. Pelitköy ilçesinde altyapı çalışmaları nedeniyle zarar gören yollarda Pelitköy yeniden inşa edildi ve taş onarımları yapıldı.
Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Antalya Haber Sunucu
marsbahis giriş