Bisikletle Batum ziyareti | Euronews

0

Gürcistan Maceraları serimizin bu bölümünde Acara Özerk Cumhuriyeti’nin merkezi Batum’da kiralık bisikletlerden biriyle gezintiye çıkıyoruz.

Denis Loctier, Euronews: “Batum, Gürcistan’ın en büyük şehirlerinden biri ve Karadeniz’in en ünlü tatil beldelerinden biri. Bu sahil, Batum’un en çekici yerlerinden biri.

Çeşmeleri, modern heykelleri, sahil barları ve kafeleri ile 19. yüzyılın sonlarında bir sahil şeridi olarak başlayan 7 km’lik bir gezinti yeridir. Keyifle gezmek için harika bir bölge.

Batum Maia Japaridze, şehrin yürüyerek ya da bisikletle kolayca keşfedilebileceğini söylüyor:

“Bisiklet, Batum’un belli başlı turistik yerlerini görmek için çok uygun bir araç. Büyük bir şehir olmadığı için Batum’u bir günde dolaşabilirsiniz ama bisiklete binerseniz Batum’u çok hızlı gezebilirsiniz.”

Özel bisiklet yollarıyla çevrili şehir, deniz kenarında yürüyüş yapmayı tercih edenlere rengarenk manzaralar ve serinletici esintiler sunuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Antalya Haber Sunucu
marsbahis giriş