Bayraklı Belediyesinden yerel üreticiye kurs desteği ‘Arıcılık ve bal üretimi kursu’ başlıyor – EĞİTİM

0

Halk Eğitim Merkezi ve Bayraklı İlçe Tarım Müdürlüğü iş birliğiyle gerçekleştirilecek eğitim kursları, 9 Temmuz'da Doğançay İlçe Merkezi'nde başlayacak. Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal, “Ülke ekonomisine ve yerli üreticiye katkı sağlayacak projelere destek vermeye devam edeceğiz.”

HAFTADA 2 GÜN 6 SAAT EĞİTİM
Bayraklı Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü, Bayraklı Halk Eğitim Merkezi ve Bayraklı İlçe Tarım Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenecek arıcılık ve bal üretimi kursu, 9 Temmuz'da Merkez Doğançay Mahallesi Doğançay Mahallesi Sokak 7190 no.lu adreste başlayacak. : 49. Eğitime katılan kursiyerler, arıcılığın temellerinden başlayarak bal üretimi, arı sağlığı ve koloni yönetimi gibi konularda bilgi ve deneyim kazanacak. Hafta içi Salı ve Perşembe günleri saat 18.00 ile 21.00 arasında uzman eğitmenler tarafından düzenlenecek eğitimlerde kursiyerler hem teorik hem de pratik bilgiler alarak kendilerini geliştirme fırsatı bulacak. Kurs hakkında detaylı bilgi ve kayıt için 0232 363 78 95 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

ÜRETİCİLERİMİZİN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ
Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal, şunları söyledi: “Bayraklı Belediyesi olarak her zaman üreticilerimizin yanında olacağız ve onların gelişimine katkı sağlayacak projelere destek vereceğiz. Arıcılık ve bal üretimi ülkemizin tarım ve gıda sektörüne önemli katkılar sağlayan sektörlerin başında geliyor. Doğançay mahallemizde de önemli bir yeri var ve vatandaşlarımız da bu anlamda.” Amacımız ilçemizde yaşayanların bilgi ve becerilerini arttırmak, aynı zamanda ilgilenen herkese ekonomik kazanç sağlamaktır” dedi. .
Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Antalya Haber Sunucu
marsbahis giriş