Başkan Altay Lise Öğrencileriyle Buluştu – EĞİTİM

0

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, okul ziyaretleri sırasında Selçuklu Saraybosna Anadolu Lisesi ve Konevi Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldi.


Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, okul ziyaretlerinde öğrencilerle buluşmaya devam ederken, Başkan Altay, Selçuklu Saraybosna Anadolu Lisesi ve Konevi Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek burada öğrenci ve öğretmenlerle sohbet etti. Ülkenin geleceğinin gençlik olduğunu ve onları güçlü bir geleceğe hazırlamak için büyük çaba sarf ettiklerini belirten Başkan Altay, şöyle konuştu: “Eğitim ve gençlikle ilgili konularda daha da atılımlar yapmak için üzerimize düşeni yapmaya devam ediyoruz. . Her zaman öğrencilerimizin ve gençlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. “Allah tüm gençlerimizin ömrünü bereketli kılsın” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Antalya Haber Sunucu
marsbahis giriş