Aramızda Kalmasın canlı yayınında bomba anlar! Müge Dağıstanlı Ebru Polat’a ‘Kalça estetiği var mı?’ diye sordu! ‘Elleyebilirsin’ deyince…

0

TV8'de hafta içi her gün yayınlanan Aramda Kalmasın programı, konularıyla ve konuklarıyla sık sık sosyal medyanın gündeminde yer alıyor.

Programın canlı sunucusu ise sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren Ebru Polat oldu. Polat'ın videosu canlı yayınlandı ve Müge Dağistanlı, Polat'a “Kalça protezin var mı, yok mu?” diye sordu. diye sordu.

'YAPACAĞINIZI SÖYLEDİĞİNİZDE…'

Ebru Polat, “Kalça protezim yok, belim çok ince” yanıtını verdi. “İstersen bana dokunabilirsin” deyince Dağıstan Polat'ın kalçasına dokunup kontrol etti.

ayırmak

PROGRAMDA BOMBA ANLARI

Dağıstan: 'Peki böyle bir yer değiştirme konusunda ne yapılması gerekiyor? Tıknaz mı?” diye sordu. Polat'ın “Çok zayıfsın, sana hiçbir şey yapılamaz” cevabını vermesi üzerine stüdyoda kahkahalar yükseldi.

kalça 2

Programdan o anlar kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. Sosyal medyada; “Canlı olarak ne gördük”, “Gerçekten birbirlerine dokundular” gibi yorumlar yapıldı.

kalça 3

Yerel seçimler 2024

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Bu adamın milyonlarca dolar kazanacağı kimin aklına gelirdi?Bu adamın milyonlarca dolar kazanacağı kimin aklına gelirdi?
Ekonomiyle ilgili yorum büyük olaydı!  Ekonomiyle ilgili yorum büyük olaydı! “Kime kime…”
Türker İnanoğlu'nun ölümünden sonra paylaştılar! "Ah Türker..."Türker İnanoğlu'nun ölümünden sonra paylaştılar! “Ah Türker…”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Antalya Haber Sunucu
marsbahis giriş